بوتیل یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه

بوتیل: یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه خشکی پدیده عجیب کانادا سرقت رودخانه

گت بلاگز آذربایجان غربی جهت اقتدار نظام همه می‌آییم ، امروز من وتو «ما» می‌شویم

آذربایجان غربی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در تمامی صحنه‌ها حضور داشته است و این بار مردم در روز ۲۹ اردیبهشت حماسه دیگر را رقم خواهند زد.

جهت اقتدار نظام همه می‌آییم ، امروز من وتو «ما» می‌شویم

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛پس از مدت ها تکاپوی سیاسی و یک ماه فعالیت نامزدهای نهایی انتخابات ریاست جمهوری، وقت تبلیغات به آخر رسید و امروز همه ؛چشم انتظار گشایش شعبه های اخذ رای هستند.

آذربایجان غربی رنگین کمان اقوام و ادیان
حضور تمامی اقشار جامعه در این دوره از انتخابات بسیار مهم و آینده ساز است ولی باید توجه داشت که حضور مردم استان آذربایجان غربی به علت شاخصه های خاص قومی و مذهبی خبر های دیگری نیز جهت دشمن های خواهد داشت و به همین علت این حضور اهمیت بیشتری نسبت به سایر مناطق کشور دارد.
کرد و ترک ،شیعه و سنی، ارمنی و آشوری این بار در صفوف بهم فشرده و دوشادوش هم می آیند تا در تعیین آینده سیاسی کشور خود کشور عزیزمان ایران سهیم باشند تا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی بزنند و اتحاد را بار دیگر به جهانیان نشان دهند.
۹۹ صندوق صرفاً جهت انتخابات ریاست جمهوری آینده نگری شده است است
رییس ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه افزود:در سطح استان آذربایجان غربی، ۲ هزار و ۶۱۶ شعبه عضویت و اخذ رأی جهت اخذ رأی مربوط به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه در روز جمعه آینده نگری شده است است که از این تعداد ۱۷۰۴ شعبه بصورت ثابت و ۸۱۳ شعبه نیز بصورت سیار نسبت به اخذ رأی اقدام خواهند نمود.

عبارات مهم : اسلامی

علیرضا رادفر گفت: علاوه بر شعب یکسان اخذ رای جهت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه در سطح استان، ۹۹ صندوق هم صرفا جهت اخذ رای در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری آینده نگری شده است که این امر هم به این علت است که در بعضی دِه ها بعلت به حد نصاب نرسیدن تعداد کاندیدا ها و یا جمعیت، انتخابات شورا در آن دِه برگزار نمی شود.

۶۱ هزار و ۸۹۸ نفر رای اولی هستند

وی با بیان اینکه همکاری نسل جوان و رای اولی ها در همکاری های سیاسی واجتماعی مانند انتخابات اعتبار نظام هست، افزود: امسال در آذربایجان غربی از میان واجدین شرایط جهت انتخابات، ۶۱ هزار و ۸۹۸ نفر رای اولی هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان در ادامه به برگزاری انتخابات بصورت الکترونیکی در تعدادی از شهرهای استان اشاره کرد و گفت: در ۷ شهر استان مشمول بر خوی، سلماس، نقده، پیرانشهر، میاندوآب، بوکان و مهاباد، رای گیری بصورت مکانیزه و الکترونیکی خواهد بود که از مردم عزیز این شهرها درخواست می گردد در هنگام حضور در شعب اخذ رای، حتما کد داوطلبی کاندیدای مورد نظر خود را به همراه داشته باشند آیا که اخذ رای الکترونیکی از طریق کد کاندیداها انجام خواهد شد

حضور حداکثری و همکاری اوج در این دوره از انتخابات از پرسشها مهمی است که در کنار توجه به نظر و عملکردها باید موردتوجه باشد و رأی به گفتمان اصیل اسلام و انقلاب اسلامی می تواند جمهوری اسلامی را در برابر تمام بحران ها و معضلات کشور عبور دهد و اقتصاد مقاومتی می تواند تنها در دولت جهادی و کار ظهور و بروز کند.

گزارش از ندا موسی زاده
انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اسلامی | انتخابات | آذربایجان | الکترونیکی | ریاست جمهوری | انتخابات شورا | انقلاب اسلامی | ستاد انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog