بوتیل یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه

بوتیل: یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه خشکی پدیده عجیب کانادا سرقت رودخانه

گت بلاگز اخبار حوادث از من خواست به عنوان سارق مسلح به دختری که همراهش بود تجاوز کنم اما… ، انتقام‌خونین از دوست قدیمی

مردی که دوستش را در جریان یک انتقام‌گیری به قتل رسانده بود، در انتظار برگزاری جلسه محاکمه به‌سر می‌برد.

انتقام خونین از دوست قدیمی/از من خواست به عنوان سارق مسلح به دختری که همراهش بود تجاوز کنم اما…

عبارات مهم : مهرداد

مردی که دوستش را در جریان یک انتقام گیری به قتل رسانده بود، در انتظار برگزاری جلسه محاکمه به سر می برد.

به گزارش شرق؛این پرونده از سال 94 و زمانی تشکیل شد که زنی به پلیس آگاهی رفت و خبر داد پسرش به نام مهرداد مفقود شده است هست. او گفت: مهرداد قرار بود گاوی را به یک گاوداری ببرد، ولی دیگر از او خبری نشد. چندین بار با موبایلش تماس گرفتم، ولی جواب نداد. بعد از آن هم گوشی اش خاموش شد.

مأموران تحقیقات خود را شروع کردند، ولی ردی از مهرداد به دست نیاوردند. صاحب گاوداری که قرار بود مهرداد به آنجا برود در جریان تحقیقات گفت: مهرداد روز اتفاق پیش من آمد و چنددقیقه ای هم اینجا بود، ولی بعد از گاوداری رفت و من خبری از او ندارم.

از من خواست به عنوان سارق مسلح به دختری که همراهش بود تجاوز کنم اما… ، انتقام‌خونین از دوست قدیمی

چند روز بعد از شروع تحقیقات خبر رسید جنازه جوانی ناشناس پیدا شده است هست. کارآگاهان بعد از رؤیت جسد متوجه شدند متوفی همان مهرداد هست. نوع ضربات و شواهد اولیه حکایت از آن داشت که این جوان خودزنی کرده هست، باوجوداین جنازه جهت بررسی زیاد به پزشکی قانونی انتقال یافت و متخصصان به تحقیق راجع به نوع جراحات پرداختند. آنها بعد از انجام آزمایش های مورد نیاز اعلام کردند مهرداد علی رغم تصور اولیه، خودزنی نکرده، بلکه او را به قتل رسانده اند.

به این ترتیب تحقیقات وارد مرحله ای تازه شد و کارآگاهان که حدس می زدند این قتل به علت خصومت شخصی اتفاق افتاده، به تحقیق راجع به دوستان و اطرافیان مقتول پرداختند تا اینکه فهمیدند او با یکی از دوستانش به نام جواد اختلافاتی داشت. جواد سابقه تحمل زندان را نیز داشت و همین عنوان سوء ظن را نسبت به او زیاد کرد.

مردی که دوستش را در جریان یک انتقام‌گیری به قتل رسانده بود، در انتظار برگزاری جلسه محاکمه به‌سر می‌برد.

جواد هنگامی که بازداشت شد و پشت میز بازجویی نشست، اتهام قتل را رد کرد و گفت: من و مهرداد از بچگی با هم دوست بودیم و هیچ اختلافی هم با یکدیگر نداشتیم. اصلا دلیلی نداشت که بخواهم او را به قتل برسانم.

ادعاهای متهم با کشفیات پلیس در تناقض بود، به همین علت بازجویی از او ادامه یافت تا اینکه بالاخره جواد در بن بست قرار داده شد و به کشتن دوستش اقرار کرد. او گفت: مهرداد به دختری علاقه داشت و با او دوست بود. آنها با هم در ارتباط بودند و من هم از این عنوان خبر داشتم تا اینکه یک روز هنگامی که مهرداد آن دختر را به خارج از شهر برده بود، با من تماس گرفت و پیشنهاد داد به عنوان سارق مسلح به سراغ آنها بروم و دختر جوان را مورد آزار قرار بدهم. من نیز این پیشنهاد را قبول کردم و همین کار را انجام دادم، ولی دختر از من شکایت کرد و دستگیر شدم. بعد از آن به مدت سه سال در زندان بودم و در تمام این مدت از مهرداد کینه داشتم، چون او باعث شده است بود این اتفاقات برایم بیفتد. در این مدت فکر می کردم چگونه از او انتقام بگیرم تا اینکه هنگامی که از زندان آزاد شدم، جهت اجرای نقشه ام تلاش کردم.

متهم ادامه داد: روز اتفاق مهرداد را تعقیب کردم. او وارد یک گاوداری شد. در گوشه ای منتظر ماندم. هنگامی که بیرون آمد و به محلی خلوت رسید، او را غافلگیر کردم و با چاقو ضرباتی را به وی زدم. بعد هم بلافاصله فرار کردم. من هیچ سرنخی از خودم به جا نگذاشته بودم و هرگز تصور نمی کردم دستگیر شوم.

از من خواست به عنوان سارق مسلح به دختری که همراهش بود تجاوز کنم اما… ، انتقام‌خونین از دوست قدیمی

بازپرس جنایی بعد از تحقیق از این متهم جهت او قرار مجرمیت صادر کرد و در ادامه کیفرخواست علیه جواد تنظیم شد. بنا بر این گزارش، متهم درحال حاضر در انتظار برگزاری جلسه دادگاه به سر می برد.

مردی که دوستش را در جریان یک انتقام‌گیری به قتل رسانده بود، در انتظار برگزاری جلسه محاکمه به‌سر می‌برد.

واژه های کلیدی: مهرداد | تحقیقات | گاوداری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog