بوتیل یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه

بوتیل: یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه خشکی پدیده عجیب کانادا سرقت رودخانه

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + سارقان 24 میلیارد تومانی پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه

20 متهم که با تشکیل سه باند به 315 منزل در پایتخت کشور عزیزمان ایران دستبرد زده و 24 میلیارد تومان به دست آورده بودند، در آخرین جلسه بازپرسی جرایمشان را پذیرفتن

عکس + سارقان 24 میلیارد تومانی پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه

سارقان 24 میلیارد تومانی پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه +عکس

عبارات مهم : آخرین

20 متهم که با تشکیل سه باند به 315 منزل در پایتخت کشور عزیزمان ایران دستبرد زده و 24 میلیارد تومان به دست آورده بودند، در آخرین جلسه بازپرسی جرایمشان را پذیرفتند. دختری که عضو این باند است مدعی بود فریب خواستگارش را خورده و در دام باند گرفتار شده است هست.

به گزارش جام جم، این سارقان که 19 مرد و سابقه دار هستند از یک سال پیش با تشکیل سه باند، شبانه به 315 منزل در محله های غرب و مرکز پایتخت کشور عزیزمان ایران دستبرد زده و پول، دلار، سنگ های قیمتی و طلا به ارزش 24 میلیارد تومان را فروخته اند. متهمان به منزل تعدادی از تجار هم دستبرد زده بودند. این درحالی بود که چهار مهره کلیدی باند مدتی بعد از دستگیری زمانی که در یکی از بازداشتگاه های پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران بودند، با تخریب نورگیر بازداشتگاه از آنجا فرار کردند، ولی دوباره بازداشت شدند. در ادامه تحقیقات از متهمان معلوم شد دختر مورد علاقه یکی از آنها در نگهداری و فروش طلاهای سرقتی فعالیت داشته که وی نیز بازداشت شد.

متهمان با دستور قاضی رستمی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران روانه زندان شدند. دیروز اعضای این باند جهت آخرین جلسه بازپرسی در شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران حاضر شدند.

عکس + سارقان 24 میلیارد تومانی پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه

سرکرده باند دزدی به قاضی پرونده گفت: من در سه باند فعالیت داشتم. شبانه به منزل ها دستبرد زده و هرچه اموال قیمتی بود دزدی می کردیم. با فروش اموال دزدی خانه، زمین و خودروهای مدل اوج می خریدیم، حتی بعضی پول ها را به حساب خانواده و اقوام واریز کرده و از این طریق پولشویی می کردیم. البته یکی از منزل ها که توقیف شده است ارثیه همسرم بود.

در ادامه بقیه اعضای باند نیز به همدستی با او در این دزدی های سریالی اعتراف کردند و گفتند خانواده هایشان سه میلیارد تومان از اموال سرقتی را بعد داده اند، ولی هنوز 21 میلیارد دیگر ردمال دارند که باید به شاکیان بپردازند.

20 متهم که با تشکیل سه باند به 315 منزل در پایتخت کشور عزیزمان ایران دستبرد زده و 24 میلیارد تومان به دست آورده بودند، در آخرین جلسه بازپرسی جرایمشان را پذیرفتن

دختر جوان که عضو این باند بود، گفت: من تکنیسین اتاق عمل یکی از بیمارستان های دولتی پایتخت کشور عزیزمان ایران هستم. پسر مورد علاقه ام را اتفاقی در بیمارستان دیدم. او می گفت پدرش تجهیزات پزشکی می فروشد. فریبش را خوردم و دوستی مان شکل گرفت. او بی آن که بدانم طلاهای سرقتی به من هدیه می داد. حتی چند بار طلاهایی را که می گفت مال مادرش است و به مسافرت رفته به من داد چند روزی از آن نگهداری کنم. من هم قبول کردم، ولی نمی دانستم این اموال سرقتی هست. فریب او را خوردم و این چنین گرفتار شدم.

دیروز با اخذ آخرین دفاع از اعضای این باند، آنها به زندان بازگشتند و پرونده ارزش با صدور جلب به دادرسی به دادگاه ارسال شد.

عکس + سارقان 24 میلیارد تومانی پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه

واژه های کلیدی: آخرین | ایران | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog