بوتیل یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه

بوتیل: یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه خشکی پدیده عجیب کانادا سرقت رودخانه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فیلمبرداری هنوز ادامه دارد ، فیلم سینمایی تخته گاز به مرحله تدوین رسید

حسن ایوبی تدوین فیلم سینمایی «تخته گاز» به کارگردانی محمد آهنگرانی و تهیه کنندگی سید محسن جاهد و مسعود تکیه را شروع کرد.

فیلمبرداری هنوز ادامه دارد ، فیلم سینمایی تخته گاز به مرحله تدوین رسید

فیلم سینمایی تخته گاز به مرحله تدوین رسید/ فیلمبرداری هنوز ادامه دارد

عبارات مهم : سینمایی

حسن ایوبی تدوین فیلم سینمایی «تخته گاز» به کارگردانی محمد آهنگرانی و تهیه کنندگی سید محسن جاهد و مسعود تکیه را شروع کرد.

به گزارش ایلنا، تاکنون نیمی زیاد از فیلمبرداری این فیلم به آخر رسیده و حسن ایوبی تدوین همزمان آن را شروع کرده هست، وی افزود: تولید این فیلم با سرعت، قوت و کیفیت مورد نیاز پیش می رود و تمام تلاش و تلاشمان بر این است که اثری قابل قبول و متفاوت ارائه دهیم؛ فیلمی که از تمام استانداردهای مورد نیاز برخوردار باشد.

فیلمبرداری هنوز ادامه دارد ، فیلم سینمایی تخته گاز به مرحله تدوین رسید

«تخته گاز» محمد آهنگرانی، یک کمدی – اجتماعی است و در خلاصه داستانش آمده:《سلیمان 》قطار خنده را به قصد اثبات مرد بودنش در خانواده و جامعه تخته گاز می راند آیا که به هزار و یک علت زیر پرسش قرار گرفته شده است و خود او نیز به این امر واقف شده است و درصدد برطرف نواقص خود برآمده است و در این مابین فضای شاد و مفرحی را جهت مخاطبین به ارمغان می آورد و در این مسیر سختى ها و آسانى ها هایی را پشت سر می گذاردو در ایستگاههای متفاوت خنده توقفی می کند.

سام درخشانی، کامبیز دیرباز، الهام حمیدی، لیلا اوتادی، رز رضوی، بیژن بنفشه خواه و داریوش فرهنگ و (با حضور) نفیسه روشن، نیما شاهرخ شاهی و پرستو صالحی وساقی زینتی (با معرفی) امیرعلی معروف دیگر بازیگران مهم این فیلم سینمایی هستند.

حسن ایوبی تدوین فیلم سینمایی «تخته گاز» به کارگردانی محمد آهنگرانی و تهیه کنندگی سید محسن جاهد و مسعود تکیه را شروع کرد.

در این فیلم همچنین بازیگرانی چون عباس محبوب، مجید شهریاری، اسدا… یکتا، سیامک اشعریون، صبا گرگین پور، عادل حبیب زاده، عرفان حسینی، عادل سیفی، خوش حالی قنبری، فاطمه ابراهیمی، امیر جوانمرد، حمید عجمی، فاطمه مجلسی، یعقوب جعفری نیز به ایفای نقش می پردازند.

«دیگر عوامل مهم این فیلم عبارتند از: تهیه کنندگان: سیدمحسن جاهد، مسعود تکیه، مجری طرح و سرپرست گروه کارگردانی: علی مردانی، نویسنده: مهدی علی میرزایی، مدیر فیلمبرداری: سیدمحسن جاهد، طراح گریم: شهرام خلج، صدابردار: فرخ فدایی، برنامه ریز: مرضیه اکبرنژاد، طراح صحنه: اسماعیل مقصودی، طراح لباس: رها دادخواه، گروه کارگردانی: دستیار اول کارگردان: امیر رونقی، دستیار دوم کارگردان: سیدرضا حسینی، منشی صحنه: فرشته عروجی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: آنا عبدی، گروه فیلمبرداری: فیلمبردار: حسن سلیمان، دستیار اول فیلمبردار: ابوالفضل ناصری، دستیاران فیلمبرداری: جلال زندی، سهیل ملکی، مهدی شاه بیگی، امین طلایی، گروه تولید: دستیار تولید: مهرزاد چلنگر، دستیاران تدارکات: مجید منفرد، علیرضا قطب، مصطفی جلالی، دستیاران صدا: سیاوش عطاخانی، حوری شفیعیون، دستیاران صحنه: علیرضا خلفی، بهمن کامرانی، دستیاران لباس: مهتاب تبریزی، فرشته فردی پور، مجریان گریم: ریحانه عادل نژاد، سیاوش می رواحدی، حمل و نقل: قاسم خدادی، مجید محجوبی، محمد فتکاری،. مدیر روابط عمومی مشاور رسانه: عادل حبیب زاده

واژه های کلیدی: سینمایی | کارگردانی | فیلمبرداری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog