بوتیل یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه

بوتیل: یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه خشکی پدیده عجیب کانادا سرقت رودخانه

گت بلاگز بوشهر نگاهی اعضای مهم و علی‌البدل شوراهای ۳۷ شهر استان بوشهر

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه در ۳۷ شهر و بیش از ۴۰۰ روستای استان بوشهر در ۸۲۸ شعبه اخذ رای مشمول بر ۶۶۹ شعبه ثابت و ۱۵۹ شعبه سیار روز جمعه

نگاهی اعضای مهم و علی‌البدل شوراهای ۳۷ شهر استان بوشهر

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، با آخر شمارش آرای شوراهای شهر استان بوشهر، اعضای مهم و علی البدل پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای استان بوشهر مشخص شد.
منتخبان شورای اسلامی شهر بوشهر مشخص شدند

عبارات مهم : معرفی

در شهر بوشهر، کیوان هاشم زاده با ۱۳ هزار و ۸۴۴ رای،پویا دولابی با ۱۱ هزار و ۳۹۶ رای، ندا عبدالله زاده با ۱۱ هزار و یک رای، روح الله نصرتی با ۱۰ هزار و ۸۲۸ رای، مهرزاد آسایش با ۱۰ هزار و ۲۱۵ رای، طاهره شمشیری با ۹ هزار و ۹۸۶ رای، عبدالخالق برزگرزاده با ۹ هزار و ۳۹۳ رای، اکبر توسلی با ۹هزار و ۱۲۰ رای و ابوذر دهدار با ۸ هزار و ۹۴۰ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی شهر بوشهر گزینش شدند.
علی پولادی ریشهری با ۸ هزار و ۳۹۰ رای، رباب عبیدی با ۸۰۸۸ رای، داریوش پوربهی با ۸ هزار و ۸۱ رای، صدرالله محمدی باغملایی با ۷ هزار و ۶۳۱ رای،زهرا رضایی با ۷ هزار و ۴۵۱ رای و حیدر رفاهی با ۶ هزار و ۹۳۱ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر بوشهر معرفی شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی جزیره خارگ مشخص شدند
در خارگ، لطف الله علی پور با ۲۳۴۸ رای، مهدی باقری با ۲۳۳۵ رای، بهروز خواجه ۲۰۸۷ رای، مهدی بخشی ۱۶۵۲ رای، یوسف وطن دوست ۱۳۶۸ رای به عنوان پنج نفر برتر و عضو مهم در انتخابات شورای اسلامی خارگ تعیین شدند.
حسین داربوی با ۱۱۸۶ رای، نصرت چنانی با۱۱۷۵ رای و هادی خدابخشی با ۱۱۲۲ رای به عنوان اعضای علی البدل در شورای شهر خارگ معرفی شدند.
منتخب شوراهای اسلامی عالیشهر مشخص شدند

در عالیشهر، علیرضا بهادر با ۱۲۱۴ رای، حامد حیدری با ۱۱۷۵ رای، خدارحم فراشبندی با ۱۱۴۳ رای، اکبر رنجبریان با ۱۱۴۰ رای و محسن زنده بودی با ۱۱۳۱ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی عالیشهر تعیین و معرفی شدند.
حسین رنجبریان با ۱۱۱۴ رای، راشین زادجلالی با ۱۰۵۳ رای و حبیب زارع با ۱۰۳۴ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای عالیشهر گزینش شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر چغادک معرفی شدند
ابراهیم کارگر با ۲۷۴۲ رای، مهدی بختیاری با ۱۷۵۱ رای، علی زارع با ۱۶۹۶ رای، غلامرضا علی زاده با ۱۴۰۳ رای و علی حسینی با ۱۲۰۲ رای به عنوان اعضای مهم شورای شهر چغادک گزینش شدند.
عباس خلیلی با ۱۰۵۳ رای، راضیه زارع با ۹۴۹ رای و احمد منصوری با ۹۲۴ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر چغادک گزینش شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر اهرم مشخص شدند
در شهر اهرم، عباس صبوری با ۴۴۷۸ رای، مرضیه خلیفه با ۲۴۰۵ رای، امین ماندگار با ۱۹۷۰ رای، محسن قاسمی زاده با ۱۹۶۷ رای و سحر پولادی نژاد با ۱۵۶۷ رای، به عنوان اعضای مهم انتخابات شورای اسلامی اهرم معرفی شدند.
نسرین بهادر با ۱۵۰۳ رای، مهدی سلیمانی با ۱۴۷۷ رای و غلامرضا برقی نژاد با ۱۳۱۰ رای نیز به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی اهرم گزینش شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر دلوار مشخص شدند
در شهر دلوار، حسن جمادی با ۷۴۹ رای، علی نعمتی با ۷۲۲ رای، سجاد یکوکسان با ۵۷۳ رای، خدایار محمدی با ۵۱۴ رای و علی بکتر با ۴۹۸ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی شهر دلوار گزینش شدند.
علیرضا احمد نیا با ۴۷۳ رای، حسن نعمتی با ۴۴۳ رای و حیدر نوروزی با ۴۲۰ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر دلوار برگزیده شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر آباد تنگستان مشخص شدند
در شهر آباد، سید مهدی آذربان با ۶۷۳ رای، سید حسین حسینی با ۶۵۹ رای، حسین عباسی با ۶۲۴ رای، مهرداد دیمی آهویی با ۵۳۳ رای و عذرا قطب الدین با ۵۲۹ رای به عنوان اعضای مهم شورای شهر آباد گزینش شدند.
سبحان کشتکار با ۵۰۴ رای، جمشید آذرپرا با ۵۰۰ رای و ایمان زنگنه آبادی با ۴۸۹ رای، به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر آباد برگزیده شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر برازجان مشخص شدند
در شهر برازجان از مجموع آراء ماخوذه مهدی نیکنام با ۷۲۳۵ رای، سیده خدیجه حسینی با ۶۹۴۱ رای، وحید مصدق با ۶۷۳۲ رای، محراب بنافی با ۶۶۵۳ رای، هادی دشتی با ۶۱۴۶ رای، نوید متین با ۵۷۰۳ رای و ساحل تنگستانی با۵۵۶۶ رای به عنوان اعضای مهم شورای شهر برازجان معرفی شد.
در این انتخابات عبدالرسول استاد زاده با ۵۵۴۴ رای، معصومه باهنر با ۵۲۴۱ رای، غلامرضا شنبدی با ۴۹۹۰ رای، زهرا راوند با ۴۸۳۰ رای و عباس اسدی با ۴۷۳۰ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر برازجان گزینش شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر سعدآباد مشخص شدند
در انتخابات شورای اسلامی شهر سعدآباد، علی رضایی با ۱۷۳۶ رای، محمد قلی زاده با ۱۶۲۵ رای، عبدالکریم تنگستانی با ۱۲۹۵ رای، ابراهیم ابراهیم زاده با ۱۲۴۳ رای، محسن زیراهی با ۱۱۸۵ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی شهر سعدآباد گزینش شدند.
در این انتخابات، عبدالله عدالت با ۱۰۸۴ رای، جهانگیر وطن خواه ۹۶۹ و علی وحدت پور ۹۰۷ رای بعنوان اعضای علی البدل شورای شهر سعدآباد برگزیده شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهرآب پخش مشخص شدند
در انتخابات شورای اسلامی شهر آب پخش دشتستان، فرخ عباسی با ۵۳۱۷ رای، حسن صمصامی ۳۴۱۹ رای، مصطفی رضایی ۳۲۸۷ رای، بهرنگ عباسی ۳۱۳۰ رای و عبدالخالق تماری۲۹۶۴ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی شهرآب پخش گزینش شدند.
در این انتخابات، غلامرضا وفایی با ۲۸۵۱ رای، ابوالفضل بهادرپور ۲۷۳۸ رای و حجت الله حسن پور ۲۶۸۹ رای به عنوان اعضای علی البدل این شورای این شهر منتخب مردم شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر شبانکاره مشخص شدند
در انتخابات شورای اسلامی شهر شبانکاره، یحیی اسماعیلی با ۱۷۲۰ رای، حسین رضوانی با ۱۲۷۵ رای، حسن دبستانی ۱۱۴۸ رای، محمد دهدشتی ۱۰۷۹ رای و اصغر بهبهانی دهکهنه ۱۰۱۱ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی شهر شبانکاره گزینش شدند.
در این انتخابات، ابوالفضل حاجی پور با ۹۴۱ رای، حسینقلی صائبی ۸۸۹ رای و محمد بحرینی فرد ۸۴۵رای بعنوان اعضای علی البدل شورای شهر شبانکاره گزینش شدند.
اعضای شوراهای اسلامی شهر وحدتیه برگزیده شدند
در انتخابات شورای اسلامی شهر وحدتیه، کرامت الله کشاورزی با ۳۳۹۶ رای، هیبت الله سالاری ۲۹۸۳ رای، مهدی فاطمی با ۲۸۹۱ رای، محمد اسماعیل انصاری پور با ۲۷۲۴ رای، ارسلان ارشدی با ۲۵۴۷ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی شهر وحدتیه گزینش شدند.
در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی وحدتیه، نرگس محمدیان با ۲۴۵۵ رای، سید مرتضی موسوی با ۲۴۳۴ رای و سید نعمت موسوی با ۲۰۹۲ رای به عنوان اعضای علی البدل منتخب مردم این شهر معرفی شدند.
اعضای شوراهای اسلامی شهر دالکی برگزیده شدند
در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دالکی، غلامحسین پناه با ۱۵۲۵ رای، عباس تدین۱۲۷۴ رای، روح الله جوکار ۱۱۶۱ رای، وحید ترکی ۱۱۶۰ رای، عصمت دانش ۹۱۲ رای بعنوان اعضای مهم شورای شهر دالکی گزینش شدند.
در این عرصه سید عبدالحسین موسوی ۷۱۴ رای، نصرالله خسروی ۶۷۸ رای و علیرضا صولت پور ۶۶۱ رای بعنوان اعضای علی البدل شورای شهر دالکی گزینش شدند.
اعضای شوراهای اسلامی شهر تنگ ارم برگزیده شدند
عقیل پرک با ۷۸۰ رای، اصغرجوکار ۶۰۷ رای، امرالله جوکار ۵۶۳ رای، مهدی شهیدزاده ۵۶۲ رای، علیرضا واقعی دوست ۵۱۹ رای بعنوان اعضای مهم شورای شهر تنگ ارم گزینش شدند.
در این انتخابات، علی ارمی با ۵۱۲ رای، نجات الله سوسنی توابع ۵۰۸ رای و محمد تکین ۳۹۸ رای به عنوان اعضای علی البدل منتخب مردم تنگ ارم هستند.
اعضای شوراهای اسلامی شهر کلمه برگزیده شدند
در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کلمه، حمید خجسته با ۶۱۰ رای، فاطمه فخری ۴۸۷ رای، علیرضا ملک زاده ۴۸۶ رای، بهرام صفری مطلق ۴۶۴ رای، حسن جاویدانی با ۳۸۳ رای به عنوان اعضای مهم شورای شهر کلمه گزینش شدند.
اعضای علی البدل انتخابات شورای شهر کلمه، هادی گنجی با ۳۷۴ رای، محمد نورمنش ۳۳۲ رای و محسن رضایی با ۳۳۰ رای معرفی شدند.
اعضای شوراهای اسلامی شهر بوشکان برگزیده شدند
در برگزاری انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوشکان، کوروش فولادی با ۷۷۸ رای، کرامت الله بهادری ۷۳۴ رای، زهره دائمی ۷۰۳ رای، بهمن رضایی ۵۸۵ رای و افشار نوروزی با ۵۲۷ رای به عنوان اعضای مهم شورای این شهر گزینش شدند.
اعضای علی البدل انتخابات شورای شهر کلمه نیز صفدر بازدار با ۵۲۰ رای، کرامت خلیفه ۵۱۵ رای و روح الله صمیمی با ۴۳۹ رای برگزیده شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر گناوه مشخص شدند
در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گناوه، روح الله ملک زاده با ۱۰ هزار و ۲۰۵ رای، ماندنی عرب زاده ۸۵۸۱ رای، مختار شرونی ۶۹۰۴ رای، فاطمه اسماعیلی ۶۰۷۰ رای، فرشید خضری ۵۹۹۳ رای، زهرا عرب زاده ۵۳۰۱ رای و خسرو حسینی۵۲۰۱ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی شهر گناوه گزینش شدند.
اعضای علی البدل انتخابات شورای شهر گناوه، نادر تعاون کردار با ۴۹۰۸، مجتبی حیات داودی با ۴۳۴۸ رای، حمیده سراجی با ۴۲۲۳ رای، رقیه خدری با ۴۰۴۸ رای و کاظم فتحی با ۴۰۲۴ رای گزینش شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر بندر ریگ معرفی شدند
در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی بندرریگ، علی قرائتی با ۱۱۶۳ رای، لیلا معتمدزاده ۱۱۰۰ رای، عباس بحرپور ۱۰۸۹ رای، عبدالخالق منصوری زاده ۱۰۳۷ رای و غلامعلی عرب زاده ۹۷۰ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی بندرریگ گزینش شدند.
اعضای علی البدل انتخابات شورای شهربندرریگ، احسان ارجمند با ۸۲۵ رای، عبدالرضا عبدالهی ۶۶۵ رای و اسماء قاسمیان ۵۹۵ رای برگزیده شدند.
اعضای شوراهای اسلامی شهر جم برگزیده شدند
در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر جم، عبدالحسین اکسیر با ۵۰۰۲ رای، علی پریشان ۳۰۷۳ رای، اسدالله نیکخواه ۳۰۱۹ رای، چمران رفیع پور ۲۶۳۴ رای، خلیل زارعی ۲۳۴۶ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی این شهر گزینش شدند.
معین راستین با ۲۱۹۰ رای، احمد محرابی با ۲۱۷۱ رای و فرزانه کشاورز با ۲۱۴۹ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخابات شورای شهر جم معرفی شدند.
اعضای شوراهای اسلامی شهر ریز برگزیده شدند
در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ریز، احمد شریفی نژاد با ۱۰۳۲ رای، محمد اعتصامی با ۱۰۱۶ رای، جواد یوسفی پور با ۸۴۹ رای، سیدرضا محمودی با ۷۷۶ رای حسن رمضانی با ۷۷۴ رای به عنوان اعضای اصی شورای این شهر برگزیده شدند.
عبدالرضا موذنی با ۷۵۶ رای، سهراب تاجیک با ۷۱۰ رای و نگهداری میرزایی با ۶۳۰ رای اعضای علی البدل شهر ریز معرفی شدند.
اعضای شوراهای اسلامی شهر انارستان برگزیده شدند
احمد مطهری با ۸۷۶ رای، حسین نوروزی نژاد با ۸۰۰ رای، ابراهیم بکران ۷۷۳ رای، محمد منصوری ۶۶۱ رای، غلامرضا یمینی با ۶۴۶ رای بعنوان اعضای مهم شورای شهر انارستان گزینش شدند.
ابوذر ناصری با ۶۳۷ رای، سید محمد امین احمدی با ۵۴۲ رای و سید ابراهیم موسوی با ۵۱۹ رای نیز به عنوان اعضای علی البدل شهر انارستان گزینش شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر دیلم مشخص شدند
در انتخابات شورای اسلام شهر دیلم، محمدرضا غزنوی ۶۲۸۸ ، عبدالرضا صادقی ۳۵۸۸، فاضل دریانورد ۳۴۷۱، آرش تاجدینی ۳۰۵۹ و محمد پیرو ۲۶۳۱ به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی شهر دیلم گزینش شدند.
همچنین، داریوش رامشی ۲۶۲۳ و عبدالله خلفه ۱۹۶۱ به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر دیلم معرفی شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر امام حسن(ع) مشخص شدند
در انتخابات شورای اسلام شهر امام حسن(ع)، احمد خدری با ۶۲۷ رای، سیدحسن موسوی با ۶۱۶ رای، رحیم کاشانی با ۴۶۴ رای، مهدی محمدزاده با ۴۵۸ رای و یوسف صفایی با ۴۰۳ رای به عنوان اعضای مهم شورای شهر امام حسن(ع) گزینش شدند.
محمد خدام با ۳۹۳ رای، قاسم لیراوی دیلمی با ۳۷۸ رای و حسین مدرسی با ۳۱۸ رای به عنوان اعضای علی البدل شهر امام حسن(ع) معرفی شد.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر دیر مشخص شدند
در شهر دیر از مجموع آرای ماخوذه احمد خلیلی با ۳۸۱۰ رای، محمدخاکی با ۳۵۵۹ رای، عبدالعزیز نصار یوسفی با ۳۱۳۴ رای، مهران پوسه با ۳۰۷۱ رای و حبیبه فخرایی با ۲۸۳۳ رای به عنوان اعضای مهم شورای شهر دیر برگزیده شدند.
عباس فخرایی با ۲۶۰۶ رای، سید مهدی موسوی زاده با ۲۵۹۱ رای و طالب عاشوری با ۱۹۰۱ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر دیر هستند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر بردخون مشخص شدند
در شهر بردخون سعید قائدی با ۱۰۳۲ رای، سید محمد حسینی زاده با ۹۸۹ رای، محمد بردستانی با ۸۲۹ رای، احمد عابدزاده با ۸۲۱ رای و مجید دریایی با ۷۱۶ رای از مجموع آرای ماخوذه در این شهر به عنوان اعضای اصلی، شورای شهر بردخون معرفی شدند.
علیرضا محمدی با ۶۵۳ رای، احمد واعظ با ۶۳۶ رای و محمد شه نیایی با ۵۹۵ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر بردخون برگزیده شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر آبدان مشخص شدند
در شهر آبدان ابراهیم رشیدی فرد با ۱۷۵۹ رای، اصغر اسعدی مقدم با ۱۵۳۰ رای، سید عبدالرسول حسینی با ۱۴۱۷ رای، رسول کنعانی فرد با ۱۲۱۱ رای و یوسف تاجیک با ۱۰۰۵ رای به عنوان اعضای مهم این انتخابات برگزیده شدند.
حبیب اعتمادی خواه با ۹۷۴ رای، ابراهیم جاگرانی با ۹۱۸ رای و جواد آبدونی با ۸۸۸ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر آبدان گزینش شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر بردستان مشخص شدند
در شهر بردستان احمد عباسی با ۱۵۴۲ رای، سید محمدرضا کراماتی با ۱۰۱۵ رای، عبدالله دوراهکی با ۹۰۶ رای، افشین رنجبر با ۸۷۸ رای و مهین اندخش با ۸۴۹ رای به عنوان اعضای اصلی، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر بردستان گزینش شدند.
علیرضا آذرگون با ۸۱۷ رای، عبدالمجید عبدالله زاده با ۸۰۱ رای و حسین جعفری با ۸۰۰ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای این شهر گزینش شدند.
منتخبان شوراهای اسلامی شهر دوراهک گزینش شدند
حسن دوراهکی با ۱۵۰۷ رای، سید باقر حسینی با ۱۰۴۵ رای، غلام کوهی صفت با ۱۰۱۳ رای، محمد دوراهکی با ۹۴۶ رای، و اکبر میرزایی با ۹۲۹ رای به عنوان اعضای مهم پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر دوراهک گزینش شدند.
مرتضی دوراهکی با ۷۳۷ رای، زینب دوراهکی با ۷۱۸ رای و احمد دوراهکی با ۴۹۲ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر دوراهک برگزیده شدند.
منتخبان شورای اسلامی شهر خورموج مشخص شدند
در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی در شهر خورموج از مجموع ۲۲ هزار و ۸۳۷ رای ماخوذه به ترتیب، سید مهدی ابطحی با ۴۴۳۰ رای، مهدی بازیار با ۳۶۸۸ رای، قاسم هزیمتیان با ۳۶۶۳ رای، عبدالمهدی نصیری با ۳۳۷۰ رای و رضا رضایی حقیقی با ۳۳۱۲ رای، منتخبان مردم خورموج در شورای اسلامی شدند.
منتخبان شورای اسلامی شهر کاکی تعیین شدند
در شهر کاکی از مجموع هشت هزار و ۸۷ رای ماخوذه به ترتیب سید علی اکبر فاطمی با ۴۹۴۲ رای، ناصر جمالی حاجیانی با ۲۳۲۵ رای، علیرضا زارعی با ۲۲۲۸ رای، عبدالحسین احمدی با ۲۱۶۹ رای و علی بردستانی با ۱۶۹۴ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی شهر کاکی گزینش شدند.
منتخبان شورای اسلامی شهر بادوله مشخص شدند
در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی در شهر بادوله از مجموع ۲۴۸۹ رای ماخوذه محمد بانی منفرد با ۱۲۴۰ رای، علی جعفری نژاد با ۱۲۲۷ رای، سید علی حسین زاده با ۸۶۳ رای، اصغر شیخیانی با ۸۵۷ رای و سید عبدالشریف پویان با ۸۰۳ رای، بیشترین آرای مردم در انتخابات شورای اسلامی بادوله را کسب کردند.
منتخبان شورای اسلامی شهر شنبه گزینش شدند
در شهر شنبه از مجموع ۱۵۵۰ رای ماخوذه عبدالله عباسی وحدت با ۶۹۸ رای، علی صلحی مطلق با ۵۷۹ رای، عبدالمجید نوذری با ۴۱۸ رای، ناصر غلامی صداقت با ۳۹۴ رای و فضل الله درا با ۳۶۵ منتخبان مردم در این شهر شدند.
منتخبان شورای اسلامی شهر کنگان مشخص شدند
بر اساس شمارش آراء پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کنگان، مرتضی منصوری با ۴۵۷۴ رای، عیسی کرمی با ۴۳۸۲ رای، اصغر پاریابی با ۳۹۹۱ رای، نادر احمدی با ۳۷۲۴ رای، خلیل غلامی با ۳۷۰۵ رای، فاطمه دریانی با ۳۵۵۲ رای و طاها دشتی با ۳۱۹۱ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی کنگان معرفی شدند.
زینب مختارپور با ۲۸۹۵، الیاس محمدی با ۲۸۷۹ رای، رضا شعبانی با ۲۸۵۹ رای، زهرا نوری با ۲۸۵۷ رای و باقر عباس پور با ۲۸۲۸ رای به عنوان اعضای علی البدل گزینش شدند.
منتخبان شورای اسلامی شهر بنک معرفی شدند
در شهر بنک، علی هوشیار با ۳۴۶۶ رای، عبدالله عبداللهی با ۲۳۰۳ رای، عباس حاجیانی با ۲۲۰۷ رای و عبدالحسین عسکری شریفی با ۲۱۰۰ رای و علی رحیمی با ۲۰۳۰ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی بنک گزینش شدند.
ابراهیم فرخنده پی با ۲۰۲۵ رای، سیدعلی اصغرحسینی خواه با ۱۷۶۹ رای و حسین اندیک با ۱۴۴۹ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی بنک گزینش شدند.
منتخبان شورای اسلامی شهر سیراف معرفی شدند
در این شهر، طالب آهار با ۲۱۲۲ رای، حسین روشن با ۱۷۷۹ رای، غلامرضا مقصدی با ۱۷۷۸ رای، علی اکبر کمالیان با ۱۶۳۵ رای و غلامعباس علیخاه با ۷۰۵ رای به عنوان اعضای مهم شورای اسلامی شهر سیراف گزینش شدند.
اعضای علی البدل این شورا، حجت جنگجو با ۶۲۶ رای، علی محرمی با ۵۵۵ رای و علیرضا عبدالله زاده با ۵۴۷ رای معرفی شدند.
منتخبان شورای اسلامی شهر عسلویه مشخص شدند
بر اساس شمارش آراء پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر عسلویه، محمد خواجه ۱۵۰۱ رای، محمود محمدی زاده ۱۱۷۹ رای، علی دریایی ۹۴۹ رای، حسن علی زاده ۸۴۱ رای و حسن غلامی ۷۷۷ رای کسب کردند و به عنوان اعضای مهم معرفی شدند.
شهاب شاهینی با ۷۷۴ رای، حسن ملک زاده با ۷۷۰ رای و غلام موحد با ۷۰۷ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر عسلویه گزینش شدند.
منتخبان شورای اسلامی شهر نخل تقی مشخص شدند
سعید کشتکار با ۱۶۸۸ رای، بوهندی نجفی با ۱۵۳۴ رای، احمد سلیمی ۱۴۰۶ رای، حسن عبدالله زاده ۱۴۰۳ رای و حسن آروند با ۹۰۵ رای حائز اکثریت آراء و به عنوان اعضای مهم گزینش شدند.
ابراهیم حسن زاده ۸۹۱ رای، ابراهیم ارزنگ ۸۰۱ رای و حمد عبدالله زاده با ۷۹۰ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر نخل تقی معرفی شدند.
انتهای خبر /پ

واژه های کلیدی: معرفی | اسلامی | انتخابات | شورای شهر | علی البدل | شورای اسلامی | انتخابات شورا | انتخابات شورای شهر | انتخابات شورای اسلامی | انتخابات شوراهای اسلامی

نویسنده : topsblog