بوتیل یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه

بوتیل: یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه خشکی پدیده عجیب کانادا سرقت رودخانه

گت بلاگز مازندران نمایش اقتدار نظام اسلامی در عرصه جهانی با همکاری گسترده در انتخابات

فرمانده انتظامی مازندران گفت: همکاری گسترده مردم در انتخابات نمایش اقتدار نظام اسلامی و مظهر حماسه سیاسی در عرصه جهانی هست.

نمایش اقتدار نظام اسلامی در عرصه جهانی با همکاری گسترده در انتخابات

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، سردار سید محمود میر فیضی در نشست با اعضای قرارگاه تامین امنیت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه در ساری، افزود: انتخابات عرصه مصونیت کشور در برابر تهاجم دشمن است.

فرمانده انتظامی استان مازندران از انتخابات به عنوان دژی محکم در برابر استکبار جهانی یاد کرد و گفت: همکاری گسترده مردم در انتخابات مظهر حماسه سیاسی در عرصه جهانی است .

سردار میرفیضی با بیان این که همه باید با بصیرت در فضای انتخابات شرکت کنند، افزود: انتخابات نمایش اقتدار نظام اسلامی است و روش نظام در انتخابات برگزاری انتخاباتی سالم و ایمن با همکاری و حضور حداکثری مردم است.

نمایش اقتدار نظام اسلامی در عرصه جهانی با همکاری گسترده در انتخابات

فرمانده انتظامی استان گفت: نیروی انتظامی از همراهی و تعامل حداکثری دستگاه های مرتیط در تامین امنیت انتخابات استفاده خواهد کرد تا مردم متدین و ولایتمدار استان با امنیت و آرامش فکری در پای صندوق های اخذ آراء حاضر شده است و وظیقه دینی و قانونی خود را به رخ جهانیان بکشند.

وی افزود: یکی از راه های اساسی جهت از بین بردن توطئه های استکبار جهانی و پاسخ های دندان شکن ملت به دشمن با حضوری حداکثری در انتخابات است.

فرمانده انتظامی استان مازندران از آمادگی کامل نیروی انتظامی جهت تامین امنیت انتخابات در استان خبرداد و گفت: نیروی انتظامی جهت تمامی مراحل انتخابات از ثبت نام، تبلیغات ،روز اخذ آراء و آخر رای گیری برنامه ریزی منسجمی را انجام داده است و تمامی فعالیت ها براساس برنامه ای جامع صورت می گیرد.

انتهای پیام/ع

فرمانده انتظامی مازندران گفت: همکاری گسترده مردم در انتخابات نمایش اقتدار نظام اسلامی و مظهر حماسه سیاسی در عرصه جهانی هست.

واژه های کلیدی: امنیت | نمایش | انتظامی | انتخابات | نیروی انتظامی | استان مازندران | نمایش اقتدار | اقتدار نظام اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog