بوتیل یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه

بوتیل: یخچال رودخانه خشک شدن رودخانه رودخانه خشکی پدیده عجیب کانادا سرقت رودخانه

گت بلاگز ورزشی امیدوارم با حضور هواداران مراسم خوش حالی افزایش بگیریم / پور علی گنجی

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امیدواریم بتوانیم با حضور یک صد هزار هواداری که به ورزشگاه آزادی می آیند مراسم خوش حالی افزایش به جام جهانی را بر پا کنیم.

امیدوارم با حضور هواداران مراسم خوش حالی افزایش بگیریم / پور علی گنجی

به گزارش خبرنگار خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی کلوب خبرنگاران مرتضی پورعلی گنجی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی اظهار داشت: شرایط جسمانی خودم و تیم خوب است و خدا را شکر تمام بازیکنان در آمادگی مطلوب به سر می برند. اردوی اتریش هم اردوی خوبی بود و همه آماده ایم تا بتوانیم با شکست ازبکستان به جام جهانی افزایش کنیم.

عبارات مهم : افزایش

وی در مورد انتظارش از هواداران تیم ملی در دیدار با ازبکستان گفت:باید حتما در دیدار برابر ازبکستان پیروز شویم تا به جام جهانی افزایش کنیم از طرفی ازبکستان هم می آید که در این بازی شکست نخورد و همین امر موجب می شود تا حریف را دست کم نگیریم. از طرفی هر 2 تیم به دنبال پیروزی در این دیدار هستند. بنابراین تماشاگران می توانند نقش تعیین کننده ای در این دیدار داشته باشند و امیدواریم بتوانیم با حضور یک صد هزار هواداری که به ورزشگاه آزادی می آیند مراسم خوش حالی افزایش به جام جهانی را بر پا کنیم.

مدافع تیم ملی در مورد دیدار با مونته نگرو گفت: بازی خوبی را برابر مونته نگرو انجام دادیم و باید تعداد این طور بازی ها در سال زیاد باشد تا بازیکنان جوان تیم ملی با تجربه تر شوند. بعضی بازیکنان ما تنها 5-4 بازی ملی انجام داده اند و باید این طور بازی ها زیاد انجام شود تا به تجربه آن ها افزوده شود.

وی در آخر راجع به مورد اخراجش در دیدار برابر مونته نگرو تصریح کرد: به نظرم کارت اول درست بود ولی کارت دوم اشتباه بود چون حرکت خشنی انجام ندادم که مستحق کارت زرد باشد.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: افزایش | بازیکنان | ازبکستان | جام جهانی | مونته نگرو | مرتضی پور علی گنجی | مدافع تیم ملی فوتبال | تیم ملی فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog